Вече четвърти ден момченцето, което е на година и половина, е в неизвестност, от полицията са започнали търсене и в съседна община.
Работи се по няколко версии, като вече най-малко вероятно е детето само да се е отдалечило от дома си. Другите възможни версии са да е било продадено или отвлечено.
"Мисля, че детето ми е откраднато. С каква цел – не знам. Моля всички хора, които имат бащинско чувство и майчинско, да ми помогнат. Ще има възнаграждение", каза пред БНТ Стоян Хубов, баща на изчезналото дете.
Момченцето е обявено за общодържавно издирване. Разследването се води под наблюдението на Районната прокуратура в Горна Оряховица. Издирването на детето продължава и днес.
Припомняме, че Мариан изчезна във вторник вечерта. Бил оставен сам на двора, само за около 10 минути.
Приканваме всеки, който има информация, да сигнализира на телефон 112!
Прочетете още
- 21:00 Пловдивски шофьор провокира водач на камион на магистрала "Хемус" ВИДЕО
- 17:00 Огнен ад край Добрич: Коритото на река гори, гората е следваща СНИМКИ
- 18:00 Катастрофа и разпиляно жито блокираха пътя Пловдив – Карлово, моторист е ранен
- 19:00 Мъртва змия на Гребната база в Пловдив предизвика бурна дискусия