Близки и приятели издирват жена от Плевен, която е в неизвестност от 30 юли. За случая съобщи Габриел Стойков в пост в социалните мрежи, който бързо се разпространява с надежда някой да помогне със следа.
Жената се казва Виолета. Последно е била видяна на 30 юли привечер, когато е напуснала дома си и оттогава няма връзка с нея. По думите на близките ѝ, в момента е с прошарена коса, но не е ясно какво е облеклото ѝ към момента на изчезването.
Възможно е да е била забелязана в района около детска градина „Звънче“ и централна гара – Плевен. Всяка информация е от значение.
Ако имате данни или сте я видели, моля, свържете се на телефон: 0884 593 141.
Апелът на Габриел Стойков:
„Търси се! Излязла е на 30.07 привечер и не се е прибрала. В момента е с прошарена коса, не знаем с какви дрехи е излязла. Възможно е да е забелязана около детска градина „Звънче“, района на Централна гара.
Казва се Виолета.
Тел. за връзка: 0884593141“