Пакост застигна дама от София – личната кола на Милена Димитрова станала обект на лепкаво нападение. Паркираният автомобил бил замерен с яйца по вратата и огледалото, докато бил спрян наред с други коли на улица в квартал „Мусагеница“.
Въпреки високите цени на яйцата, неизвестният извършител не пестил „боеприпаси“, но не посегнал на другите автомобили наоколо. Ситуацията буди недоумение у дамата – тя не може да си обясни защо именно нейната кола е станала мишена на подобна вандалщина и на кого би могла да пречи.
"На кого и с какво преча? Нито една друга кола не е омаскарена. Защо?", чуди се Димитрова.
Тя отбелязва, че хулиганщината ѝ донесла реални главоболия, защото трябва да шофира в такъв вид из цяла София.
"Сега бързам да взема внучето си, което няма още две годинки и за което се грижа. И трябва да мина през целия град в този вид, както и с детето вътре. Защо, бе хора", споделя тя.
Вижте и цялата публиктация, споделена от Милена Димитрова:
„Защо? Паркирала съм пред блока си наред с другите коли. Но някой се е упражнявал да хвърля яйца върху колата ми? На кого и с какво преча? Нито една друга кола не е омаскарена. Защо? Сега бързам да взема внучето си, което няма още две годинки и за което се грижа. И трябва да мина през целия град в този вид, както и с детето вътре. Защо, бе хора???
Кажете, има ли други такива коли?“


