За подозрителен мъж в Сливен алармира жена в социалните мрежи. 

"Съсед ми сигнализира, че съмнително лице е стояло пред дома ми в кв. Клуцохор днес в продължение на 2 часа. Пуснах си записите от камерите и действително въпросният оглежда къщата и колите ни. Разбрах, че е качван и по други групи да се опитва да отваря чужди врати. Ако някой има същият опит с него или го познава да ми пише.", разказа Магдалена Цонева в местна Facebook група.

Жената сподели и видеа.

На записите се вижда как мъж с качулка се оглежда оградата и паркираните пред дом автомобили.

Жената уточни, че е подадена жалба в полицията.

Жена в коментарите разказа, че мъжът преди известно време минавал по една от улиците в квартала и пробвал кой автомобил е отключен.

"Обикаля в целия град! В 03:35 на 29.01.2025г., лице, което много, даже бих казал изключително много приличащо на това е влязло в моя автомобил и на един съсед! Нагло си рови в двете коли…! Има го заснет на 5-6 камери. Знае, че там има такива и не му пука! Нагло си минава покрай всички и си “действа” човека! Това е в района на пл. “Васил Левски”! Аз съм предал каквото и където трябва!!!По записите на моите камери се вижда, че успява да отключи автомобили имащи “безключов достъп” и умело да ги претърси! НАГЪЛ Е!", казва друга жена.

Кадри: Magdalena Tsoneva, "Born in Sliven"