Поредно нагло нарушение на водач в София.
Шофьор със сив "Мерцедес" без колебание отнел предимството на майка с количка на пешеходна пътека. Случаят е от улица в "Надежда", а ситуацията е заснета от видеорагестратора на друга кола.
На записа се вижда жена, която е на пътното платно, тя предвидливо изчаква приближаващото се немско возило да спре, но това не се случва.
Кадрите са разпространени в една от големите групи на столичния квартал във Facebook, където предизвикват върна от негативни реакции. Столичани са възмутени от постъпката на водача, избрал да спечели няколко секунди.
Вижте и някои от мненията им:
"Редовно ги срещах такива, когато бутах количката с малко дете в квартала. Просто бях въоръжена с бутилка минерална вода и възпитавах", споделя Десислава В.
"На село няма пешеходни пътеки", констатира Златия З.
"Не се нервирайте. Важното е, че всичко е наред. Просто може да се е получило по някаква причина. Всеки прави грешки", смята Пепи П.
Мъжът, разпространил кадрите от ситуацията, споделя, че е подал сигнал и до МВР.
Ще има ли санкция? Ще покаже единствено времето.
Прочетете още
- 11:15 Застраховател оцени живота прегазената от АТВ Христина на 50 хиляди лева...
- 10:00 Интернет разкри убиеца на Чарли Кърк – музикант с песен за смъртта на активиста СНИМКИ и ВИДЕО
- 08:00 Голяма забава! Младежи замерят автобус с камъни във Варна ВИДЕО
- 09:00 Мъж грабна дрехи и избяга от магазин в София ВИДЕО