Моторист е бил блъснат на 291 км. на магистрала „Тракия“ в посока Бургас.
Инцидентът е станал около обедните часове на деня.
Много коли карат в обратната посока, заради образувалите се по-рано днес задръствания, пишат възмутени хора в социалната мрежа.
Припомняме, че три катастрофи станаха на магистралата днес. Това причини огромен дискомфорт на пътуващите към морето ни. Именно заради километричните опашки, много шофьори са решили да се движат в насрещното движение.
Все още няма информация какво е състоянието на моториста.
Очаквайте подробности!
Верижна катастрофа на "Тракия", има огромно задръстване* СНИМКА
Три са катастрофите на "Тракия", тапата се увеличава*
Отново километрична опашка в жегата на "Маказа" СНИМКА
Снимка: Надежда Дойчева
Прочетете още
- 22:00 Рядък космически феномен: триъгълник от светове ще се появи в небето тази нощ
- 12:04 Пожар обхвана къща в Песнопой, собственикът е открит мъртъв
- 08:00 Мъж открадна дамска тениска за 10 лева от магазин в Стара Загора ВИДЕО
- 08:23 Чудо е, че няма жертви! Потърпевш разказа за тежката катастрофа в Кричим СНИМКИ
Ивайла Стаменова 03:47, 02.08.2021
Моториста не беше ударен от лека кола, а от бързо каране, влезнал е между двете мантинели със мотора и е със счупени два крака съобщиха от УМБАЛ Свети Георги Пловдив
Ушева
Защо си измисляте лъжи, Ивайла Стаменова след като не сте очевидец?! Мотористът е направил всичко възможно да няма челен сблъсък с колата,караща в насрещното и е откаран в болницата в Ямбол,където му е оказана първа помощ и е изписан за домашно лечение!УМБАЛ ,,Свети Георги" нямат нищо общо с произшествието!
vihrogon
https://vihrogon.bg/haos-na-magistrala-trakija-shofori-poludjaha-obarnaha-v-nasreshtnoto/