Катастрофа с две коли е станала в София. Инцидентът е на паркинг до бул. „Черни връх“.
„Мерцедес“ се е врязал в паркиран „Опел“. До сблъсъка се стига след гонка с полицията.
Нанесени са щети по превозните средства.
"Излезна от Люботрън на цялата газ, не успя да удържи колата, удари се и реши да бяга, три патрула го гониха," каза очевидец.
"На косъм бях да ме блъсне, изглеждаше като да няма контрол над колата и изведнъж се качи на тротоара, през насрещното добре, че нямаше пешеходци," коментира жена.
По информация на Нова 19-годишен шофьор без книжка е управлявал возилото. Той е блъснал и полицай. Неправоспособният водач е задържан от служители на 04 РУ.
Направен му е тест за употреба на наркотици, който е дал отрицателен резултат. Шофьорът обаче е отказал да бъде тестван за алкохол.
Очаквайте подробности!



Снимки: Boris Primdjanov
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО