Издирва се 25-годишният Радослав Петров Бориславов, който е в неизвестност от вечерта на 25 февруари 2025 г. За изчезването му съобщи неговият баща Иво Василев чрез публикация в социалните мрежи.

„Здравейте! Обръщам се към Вас със зов за помощ! На 25.02.2025 около 19:00 часа синът ми Радослав излезе от вкъщи и от тогава не сме го виждали, нито имаме някаква връзка с него“, пише той в поста си във Facebook.

По думите му, младият мъж е бил облечен с черна анцугова долница, черни маратонки и светло сиво яке с дължина над коляното. Последно е бил забелязан същата вечер на спирката до катедралата във Варна.

Семейството му апелира към всеки, който има информация за местонахождението на Радослав, да се свърже с телефон 112 или на номер 0894499599.

„Предварително Ви благодаря!“, завършва публикацията на баща му.

Близките на изчезналия млад мъж се надяват на бързо откриване и призовават хората да споделят информация, ако са го виждали или разполагат с данни, които биха могли да помогнат на разследващите.