В РУ-Труд се разследват причините и обстоятелствата около пътен инцидент със загинал. Сигналът за блъснат пешеходец на ул. „Александър Стамболийски“ в с. Рогош е получен около 18.30 ч. в неделя.
Според информацията, жена на видима възраст между 30-40 години е била ударена от лен автомобил „Ауди“. Смъртта й е констатирана от пристигналия на място екип на спешна медицинска помощ. Водачът на колата, на 20 години, е задържан с полицейска заповед.
Пробите му за употреба на алкохол и наркотични вещества са отрицателни. Под наблюдение на прокуратурата работата продължават служители от сектор „Разследване на престъпления по транспорта“.
Прочетете още
- 12:00 Бащата на загиналата Сияна: Получавам заплахи за убийство, но няма да млъкна СНИМКИ
- 09:00 „Обичам хората, които мразят да губят"
- 14:00 Леден капан във Враца: Коледа под знака на гнева, кръвта по тротоарите и "празничния" кючек на БКС СНИМКИ+ВИДЕО
- 18:12 Украйна се опита да атакува държавната резиденция на Путин с близо сто дрона