Собственикът на месарския цех, в който рано сутринта избухна пожар в пловдивското село Граф Игнатиево, коментира, че щетите не са сериозни.
Пламъците са тръгнали от хладилната част на предприятието около 6,30 часа. По това време там е нямало работници и никой не е бил поставен в опасност.
За съжаление производственото помещение не е било застраховано. На място веднага са изпратени 5 екипа огнеборци, които са потушили огъня окончателно до 8,30 ч.
Димитър Балев изказа своята благодарност за бързите действия на пожарникарите, предаде БНТ. Към момента на място остава един противопожарен автомобил, за да предотврати евентуално вторично разпалване на огъня.
Пожар пламна в Граф Игнатиево СНИМКА
По случая е образувано разследване, което ще изясни причините за възникване на пожара. Най-вероятната причина обаче е късо съединение в хладилното хале.
Прочетете още
- 15:00 На косъм от инцидент: дете изскочи на асфалта, падна пред кола ВИДЕО
- 15:57 Разкриха как е облечен тийнейджърът, изчезнал от дни в София
- 17:55 Докато полицията го търси, той говори: прокурорският син с гръмко изявление ВИДЕО
- 18:29 Financial Times откри защо Тръмп внезапно напусна срещата на върха на Г-7