Пожар унищожи два влекача и три хладилни ремаркета край Пловдив, научи Glas.bg. Инцидентът е станал в петък през нощта на тир-паркинга край Чешнегирово.
Огънят лумнал от един от камионите. За минути обхванал и съседния, както и близките полуремаркета. Повикан бил екип на Пожарната, които потушили пламъците.
Въпреки бързата намеса на огнеборците, два влекача са били напълно унищожени. Те са собственост на една и съща фирма от Пловдивско. Дружеството се занимава с транспорт на плодове и зеленчуци. Оказва се, че и засегнатите от огъня хладилни ремаркета също са на въпросното дружество.
Направен е оглед на място и е започнато досъдебно производство. Към момента все още се разясняват причините за пожара.
Прочетете още
- 11:08 Източени сметки, мними полицаи и принуда: Задържаха петима за отвличане в София
- 10:05 Асеновградчанка е блъснатата жена на АМ "Тракия"
- 10:00 Откраднаха колата и инвалидната количка на Светльо, борещ се с коварна болест
- 11:25 „Съществуват нерешени въпроси между София и Скопие": „Съединени българи" с отворено писмо до премиера Росен Желязков