Скиор почина на една от пистите на ски центъра в Банско. Трагичният инцидент се е случил днес около 11 ч. на писта номер 3 под Тодорка. 54-годишният българин карал ски със съпругата си. В едни момент спрял, паднал и издъхнал.
Веднага е извикан екип на Спешна помощ. През това време планинските спасители са опитали да му окажат първа помощ, но мъжът е издъхнал веднага при падането.
Тялото му е транспортирано до Шилигарника. Там е пристигнал и много бързо екип на Спешна помощ с линейка от Банско. Медиците установили смъртта, но не са го транспортирали, защото за смъртни случаи се използва т. нар. трупна линейка, съобщи 24 часа.
Наложило се да бъде извикана такава от Благоевград, което забавило с над два часа транспортирането на тялото.
Прочетете още
- 12:00 Бащата на загиналата Сияна: Получавам заплахи за убийство, но няма да млъкна СНИМКИ
- 09:00 „Обичам хората, които мразят да губят"
- 14:00 Леден капан във Враца: Коледа под знака на гнева, кръвта по тротоарите и "празничния" кючек на БКС СНИМКИ+ВИДЕО
- 18:12 Украйна се опита да атакува държавната резиденция на Путин с близо сто дрона