Трагичен случай от Мездра. Рибар се е удавил в канала, снабдяващ местната водноелектрическа централа снощи.
46-годишният Николай В. от близкото до Мездра село Дърманци бил на риболов със свой приятел. Докато нагласял въдиците си на брега изведнъж мъжът политнал напред и паднал във водите на канала и потънал без да се опита да изплува.
Приятелят веднага подал сигнал на тел. 112 и съобщил, че тялото на удавника било повлечено от течението.
При пристигането на полицейския екип и спасителната служба започнало издирване по целия канал, което продължило часове наред. Накрая мъртвото тяло на удавника било открито в края на канала преди централата и веднага било изпратено за аутопсия във врачанската болница.
Първоначалният полицейски оглед показал, че няма следи от насилие, като според първоначалните данни мъжът вероятно е получил инфаркт още на брега и падайки във водата вече е бил мъртъв.
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 15:36 Неочакван дъжд бутна температурите с 10 градуса на час от Пловдив СНИМКИ
- 15:25 Дърво се стовари върху няколко коли в Пловдив СНИМКИ
- 14:00 Бележка, катастрофа и… млади хора върнаха вярата в човечността на жена от Русе
- 13:00 Опасно! 3 неща, които никога не бива да оставяте в колата в горещо време