Пореден педагог изгуби битката с коронавируса. В интензивното отделение на гоцеделчевската МБАЛ "Иван Скендеров" е починала обичаната и уважавана учителка Гергана Канатова.
Тя е работила в Трето основно училище “Братя Миладинови” в града. Любимка е на няколко поколения неврокопчани.
"С дълбока тъга съобщаваме, че на 23.03.2021 година ни напусна един добър и достоен човек, изключителен учител, колега и приятел – г-жа Гергана Канатова.
През целия си живот тя обучаваше децата в 3 ОУ “Братя Миладинови” с много професионализъм, всеотдайност и любов. Загубата е огромна! Светъл път, мила Гери!
Ти оставаш завинаги в сърцата ни!", написаха от школото, където Гергана Канатова е работила.
А снощи в МБАЛ - Благоевград е починал съдията с 16-годишен стаж Емил Божков от Разлог.
Той е бил настанен в лечебното заведение след усложнения от COVID-19. Наскоро е спечелил конкурс за преместване в Софийския районен съд.
Прочетете още
- 11:38 Издигнаха тържествено трибагреника на церемонията за Трети март в София СНИМКИ
- 13:00 Какво пише в Санстефанския мирен договор: Мечтата, убита на Берлинския конгрес СНИМКИ
- 11:01 Майката на убития Митко от Цалапица: Подигравка! Протест срещу Васил Костадинов
- 16:00 Ще има ли връзка между магистралите "Тракия" и "Марица" в направлението Бургас-Свиленград?