Пловдивчанин сподели за грозна проява на младеж.
Тийнейджър е забелязан да прониква в жилищна сграда, намираща се на улица "Звезда" 18 в пловдивския квартал "Христо Смирненски".
Той използва сила, за да влезе през вратата, която се отваря с чип. На кадри, разпространени във Facebook, се вижда как той се оглежда, а после дърпа рязко вратата и успява да проникне във входа, без да използва "ключ".
Случката се разиграва рано сутринта в последния ден на август. Живущи във входа са притеснени от проявата, като я определят за "недопустима".
Те използват социалната мрежа, за да се опитат да открият самоличността на въпросния младеж.
"Който го разпознае, нека да пише под публикацията! Разбрахме, че живее в района.Подобни действия са напълно недопустими , моля разпространете за да си получи всеки заслуженото", пишат гражданите, които обаче запазват анонимност.
Към момента няма данни дали по случая е подаден сигнал. Липсва и информация дали от блока липсват вещи.