Млада жена почина, след като скочи от 8-ия етаж на блок във Враца.
Ужасяващият случай е станал вчера сутринта, пред един от блоковете на бул. „Втори юни“, край МБАЛ „Христо Ботев“.
По информация на BulNews.bg 32-годишна жена е скочила от терасата на апартамента, в който живеела. Случайно минаващи съседи видели тялото на момичето на земята пред блока и веднага подали сигнал на тел. 112.
Броени минути по-късно на адреса пристигнали полицаи и екип спешни медици. Като по чудо жената имала жизнени показатели и била откарана веднага към врачанската болница.
Цял ден лекарите правили всичко по силите си, за да я спасят и стабилизират. За съжаление обаче травмите, които получила от падането, били несъвместими с живота и следобед тя починала.
Към този момент не са ясни причините, които са накарали жената да вземе крайното решение да сложи край на живота си.
Съболезнования на близките!