Жена от радомирското село Кленовик твърди, че е била нападната от глутница кучета. В крайна сметка, по думите ѝ, тя е успяла да се отърве почти невредима, но е трябвало да хвърля торби по животните и да се крие в автомобила си, за да се спаси.
„Слизах от колата, когато едно куче дойде до мен. Опитах се да изляза, но то започна да ръмжи. Качих се отново в автомобила и паркирах срещу входа. Носех чанта, валеше дъжд и изведнъж кучето се спусна срещу мен. В същия момент дойдоха още няколко бездомни животни. Хвърлих торбата и бягайки стигнах до колата, но едното ме ухапа по ръката”, разказа Нова г-жа Бушнакова.
Кметът на селото и дъщеря му обаче са на мнение, че кучетата в района не са агресивни.
„Всички са маркирани, без паразити. Никой не е видял нападението, за да го потвърди. Аз храня тези животни и мога да кажа, че са кротки”, обясни дъщерята.
Прочетете още
- 22:01 Дубайски шоколад и биохакинг - тайните на Силвена Роу пред студенти в Пловдив ВИДЕО
- 16:00 Скандал в Пловдив: пробутват „мъртви" левове вместо евро – измама посред бял ден?
- 13:00 "Прасе" припозна родопска гора за сметище СНИМКА
- 18:44 НЛО или демони? Вицепрезидентът на САЩ взриви мрежата с шокиращо признание