27-годишен българин отнесе моторист в Хага умишлено, след спор на пътя. Инцидентът е станал в събота.
До катастрофата се стигнало, след като 35-годишният мъж бил засечен и леко блъснат от „Мерцедес“-а на българина и решил да му потърси сметка. Вместо разбиране - станал лют скандал.
Тогава холандецът си свалил каската и счупил страничното стъкло на немското возила. Младият българин не издържал и изскочил от колата с идеята да набие агресора. Холандецът обаче се качил на скутера си и потеглил, пише bg-voice.com.
Това не отказало българина, който го подгонил с колата си. Минал на червен светофар и го блъснал с все сила. Според очевидци, сред която е и Натали, младо момиче, което станало свидетел на грозната случка, мотористът излетял няколко метра след удара и паднал на асфалта.
В резултат на това получил множесто травми – счупени китки, счупени прешлени и множество натъртвания по цялото тяло.
„Никой не реагира. Най-странното е, че до шофьора имаше бременно момиче, но той не се притесни от това и прегази човека“, разказва Натали.
От полицията в Хага казаха, че българинът е арестуван.
Прочетете още
- 15:00 Още един път с асфалт като балатум. Николай Попов: Крадат не само пари, крадат живот! ВИДЕО
- 16:00 Убийството на Чарли Кърк: Заподозреният и семейството му подкрепят Тръмп и движението MAGA
- 18:00 Огромна част от дърво се срути до детска площадка в Чирпан СНИМКИ
- 17:00 Шофьор отне предимството на линейка, за да изпревари... ВИДЕО