Неделният ден ще бъде слънчев. Ще духа слаб, в източните райони умерен, временно силен вятър от изток. Температурите още малко ще се повишат и максималните ще бъдат между 34° и 39°, в София - около 34°.
По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от изток. Максималните температури ще бъдат между 29° и 32°. Температурата на морската вода е 26°-27°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
В планините ще бъде слънчево. Ще духа слаб, по високите части до умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 29°, на 2000 метра - около 22°.
Прочетете още
- 12:00 „Убиха детето ми, а съдят мен": бащата на Сияна застава като подсъдим утре
- 13:00 Съмнения за произвол в КАТ – Пловдив след отказ за регистрация на нови автомобили
- 11:00 Празничното безводие в Баня продължава на фона на институционално мълчание
- 10:43 Тръмп разреши удари по ирански електроцентрали
юнга 09:45, 10.08.2025
А днес освен,че ще е хубав деня е и празник на ВМС на България.По телевизиите-ни вопъл,ни стон.Как е възможно това бе?!И не е за чудене защото телевизиите са чужда собственост.На всички военни моряци и техните семейства Честит празник.Желая им успех?