Случаят с изченалото дете от Хасковско - Пламен Иванов, има щастлива развръзка. Добрата новина съобщи близка до родителите жена.
11-годишно момче избяга от Хасково. Опитва да се качи на стоп за София
Както съобщихме вчера, 11-годишото дете е избягало към Хасково. Очаквало се да се запъти към София, последно е бил забелязан на бензиностанция Еко над "веспрем", посока Димитровград, опитвайки се да спира коли на автостоп. Не се изключваше и вариант то да пътува с влак.
За щастие всичко е завършило благополучно.
"НАМЕРЕН Е! Благодаря ви, полицията в Димитровград го е намерила, сега родителите му пътуват натам!", съобщи Б. Ангелова, познато на роднините на детето.
Габриела 18:01, 02.02.2024
Здравейте, информацията която пише в статията не е напълно вярна! Днес около 13:00 двама ученици от "ПМГ Иван Вазов"Димитровград забелязаха детето в района на училището. Купиха му храна, казаха на учители и те извикаха полиция и Социални грижи. Говориха с детето и тръгнаха с него.
Мария
Здравейте! Искам да кажа, че това не е вярно. Всъщност аз и мои приятели го намерихме на 31 януари.Той дойде и седна с нас на една беседка и каза, че е бил с приятели в Хасково, но те са го изоставили докато е бил там и сега беше тук в Димитровгра, но беше съвсем ясно, че лъжеше за това.Просто някак бе избягал. Каза ни, че нямаше къде да спи. Ние даже му предложихме да го приютим и му дадохме храна, но съвсем скоро видяхме, че е пуснат за издирване и веднага звъннахме на полицията да дойде и да го приберат. Той не искаше да се прибира изобщо, но какво да се прави. Надявам се сега момчето да е в добри ръце.