Емили, която с тротинетката си бе блъсната от бус вчера, сподели последни данни за състоянието си.
"Да знаете, че съм добре. Възстановявам се и си почивам вкъщи", пише тя в Инстаграм.
Инцидентът стана по обяд, а шофьорът на буса е избяга от мястото. Впоследствие стана ясно, че пробата за наркотици на Емили бе положителна
Пробата за наркотици на Емили била положителна
Катастрофата коментира приятелят на Емили Тихомир, който също е трансджендър и доскоро бе Мелиса. Той отрече приятелката му да е била дрогирана и заяви, че единствените медикаменти, които Емили приема са за смяната на пола.
Днес трансмомичето Емили сама коментира инцидента в личния си профил в социалните мрежи.
Бус блъсна Емили, в "Пирогов" е
Емили твърди, че е карала тротинетката си по велоалеята, когато бусът я засякъл и тя се ударила челно в него.
"Защо толкова време като си карах на пътя - всичко си беше наред и нямаше инциденти, а сега като спазвам закона и карам по велоалеята - веднага проблем?", пита тя.
View this post on Instagram
Прочетете още
- 19:43 Младо момиче изчезна в Хасково, телефонът й е намерен потрошен СНИМКА
- 14:00 10-годишен на мотор, полицията на пауза: София гледа, съдбата чака
- 19:15 Автомобил горя в София, нужна ли беше намесата на пожарникари? ВИДЕО
- 18:17 Тир запуши движението на "Тракия" към Пловдив, осигуряват обходен маршрут* СНИМКА
23322442 20:35, 10.09.2022
Давате лош пример на децата с постоянното коментиране простотиите на това нещясно недуразомение на природата.
00000000001
тихо е боклук миризлив не го чети и НЕ коментирай като не ти изнася боклук нещастен ти деца имаш ли селяндур скапан