На 14 септември т.г. в Пето РУ е постъпила молба за издирване на 38-годишния Димитър Иванов Танев. По данни на негови близки той е бил за последно в дома си в жк „Тракия“ около 19.30 ч. предната вечер и от тогава е в неизвестност. Въпреки организираните и проведени до момента оперативни и издирвателни действия, местонахождението на мъжа все още не установено.
Димитър Танев е висок 168 см, с нормално телосложение, къса светло кестенява коса и пъстри очи. Бил е облечен със син анцуг с бели кантове отстрани, тъмна ветровка и сиви маратонки. Не носи в себе си мобилен телефон и документ за самоличност. Според предоставената информация в полицията, страда от лека форма на умствена изостаналост и психично заболяване.
Хората, които разполагат с информация за търсения мъж, могат да сигнализират в дежурната част на Пето РУ - Пловдив на тел.: 032/932 005 или на тел. 112.
Прочетете още
- 14:00 Софиянци възмутени: Подлезите не са тоалетни и приюти! СНИМКИ
- 15:00 Агресивни бездомни кучета тормозят жители на "Южен" в Пловдив
- 16:58 Кражба посред бял ден в Пловдив: Мъж задигна телефон от жена с дете на ръце
- 14:21 10 бона за билет! Тони Стораро с грандиозен концерт - готови ли сте да продадете бъбрек?