Катастрофа затруднява движението по Околовръстното на столицата, алармират граждани.
Произшествието е в района на "Ринг мол". Лек автомобил Киа е с потрошена предница, асфалта има разпилени счупени части. Зад машината е спрян бял хеджбек.
"Няма пострадали хора или животни", твърди очевидец.
Към момента няма официална информация по случая. Движението в участъка не е спряно, но е затруднено, защото машините са в дясната лента.
Припомняме, че 17 души са ранени при други при пътни произшествия в страната през изминалото денонощие. Катастрофите за изминалите 24 часа са 12.
В София са регистрирани 29 леки произшествия и три тежки, при които има трима ранени.
От началото на месеца са станали 151 произшествия с десет загинали и 186 ранени. От началото на годината катастрофите са 956, загинали са 69, а пострадали – 1193. При сравнение с реалните данни за загиналите през същия период на 2025 г. не се отчита разлика в загиналите участници в движението по пътищата.
Очаквайте подробности!
Кадри: Тодоров /"Катастрофи в София"




Прочетете още
- 21:09 Майката на Митко от Цалапица: „Няма да спра, докато не получа справедливост за детето си"
- 16:56 Прокуратурата с проверка за теча на информация, разгласена от жената на Васил Костадинов
- 21:00 „Китайският Нострадамус", предсказал войната с Иран, направи ново изявление
- 19:29 „Оставка на Васил Костадинов!" отекна в столицата ВИДЕО