Полицията в Несебър задържа пияна украинка с четириколесна машина след инцидент в Слънчев бряг, съобщиха от ОД МВР Бургас.
Сигнал за пътен инцидент с материални щети е получен на 13 септември около 19.45 ч. на паркинга на ул. "Първа" в курорта.
Четириколесно превозно средство "Хамър", с бургаска регистрация, управлявано от 25- годишна украинска гражданка, самокатастрофирало в района на едни от търговските базари.
Сарафов с препоръки за отнемането на автомобили след употреба на алкохол и наркотици
Украинката е теставана за алкохол, като дрегер отчел -2,91 промила. Отказала е даде кръв за химичен анализ. Задържана е със заповед за срок до 24 часа, а четириколесното превозно средство е иззето. Работата по случая продължава.
Прочетете още
- 12:00 Слънцето избухна с гигантска сила: регистрираха изригване X8.1, рискът от нови мощни удари расте
- 13:00 Жена се строполи на заледен тротоар в центъра на София
- 15:00 Опасна среща със снегорин: "Вълна" от сняг удари автомобил ВИДЕО
- 11:00 Николай Попов със загадъчен пост: "Сияние" за България - готови сме!