ВиК аварии са станали тази сутрин в Пловдив, а граждани останаха без вода. На този фон по една от улиците в града "потече река".
Кадри от ситуацията споделиха пловдивчани в мрежата. "Река Енисей извира", шегува се Галя Д. Тя публикува и кадри, на които се вижда водата, която тече по асфалтовата настилка.
Оказва се, че в града има две аварии по водопроводната мрежа. Една от тях е именно на ул."Енисей" №19, носеща името на едноименната река в Русия. Без вода са живущите в района. Очаква се водоподаването да бъде възстановено в диапазона от от 09:00ч. до 17:00 часа.
Клиенти запалиха без да искат известен ресторант в Пловдив ВИДЕО
На сухо са и по ул."Асен Христофоров" №6, а причината отново е авария на водопровод, показва справка на GlasNews в сайта на ВиК-Пловдив.
Очаква се тя да бъде отстранена до 17:00 часа.
Ситуацията буди усмивки, но и недоволство в социалните мрежи.
Прочетете още
- 17:14 Купи рокля, но си тръгна и с парите – полицията в Пловдив издирва този мъж СНИМКИ
- 17:00 Марин от пейката: когато човекът до нас се нуждае не от съжаление, а от шанс
- 15:00 Сърничка в капан на добри намерения: майка ѝ я търси, а ние можем да помогнем
- 19:00 Аварийната лента – новото ВИП платно за безочливите на четири гуми СНИМКИ