Най-лошият сценарий за изчезването на 49-годишния Панайот Велев, който бе обявен за издирване, е факт. Мъжът е бил намерен мъртъв вчера наобяд в близост до пътя между бургаския квартал Долно Езерово, където е живеел, и Лукойл.
Припомняме, GlasNews се свърза със сестрата на изчезналия Панайот, която сподели, че брат й, който живее в същата къща със семейството си, е излязъл от дома си с думите: "Този път никой няма да ме намери". Разстроената жена сподели, че брат й от 4 месеца има психични проблеми и подозира, че може да сложи край на живота си.
Панайот изчезна от дома си! Бургазлии, помогнете да го намерим!
При извършения оглед не са открити видими следи от насилие, съобщи Искра.бг. Тялото е откарано за аутопсия в отделение Съдебна медицина към УМБАЛ-Бургас.
Каква е причината за смъртта на мъжа, все още не е ясно.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 12:42 Флакони след смъртта: „Райски газ" изплува след кървавия сблъсък на Хаинбоаз СНИМКИ
- 13:00 Годината, в която природата ни постави на колене: Огън, вода, жега и човешко безхаберие
- 10:00 Бащата на Сияна търси детето, получило последния ѝ подарък
- 09:00 Политика и сътресения: Равносметката за 2025-а