Докато на Трети март България празнува свободата, неизвестен реши да отрови домашно куче, намиращо се в двора на стопаните си. Фрапиращият случай е от Ловеч, а посегателството възмути местните жители.
Роси Казакова алармира, че домашният ѝ любимец изял кайма, в която били поставени "бели гранули". Отровата биха хвърлена през оградата на семейния дом, намиращ се в кв. "Вароша".
Казакова разпространява и фрапиращи кадри, показващи агонията на кученцето Христина.
"Отровата, кайма с някакви бели гранули, е хвърлена в двора ми през оградата! Христина е отровена в двора ми... в дома си!", пише потресената Казакова.
Кучето загива час след натравянето, а хората се опитват да намерят справедливост. По престъплението е подаден сигнал, търсят и записи от камери, които да разкрият повече за посегателството.
"Хора, внимавайте и оглеждайте дворовете си и бъдете на нащрек, докато разхождате кучетата си. Молим за съдействие със записи от камери", призовава дама.
GlasNews продължава да следи темата.
Прочетете още
- 11:00 "Бързал за изпит": Водач се натресе в паркиран джип, продължи по пътя си ВИДЕО
- 10:00 Стена от боклуци блокира улица в София СНИМКИ
- 09:00 "Залиташ, пързаляш се, хващаш се за коли и огради": Ледът парализира София СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 9 януари: Овни, изчакайте с важните решения за кариерата