Авария на тежкотоварен автомобил доведе до сериозно задръстване по международния път към Гърция, в района на Кресненското дефиле.
По информация от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ), инцидентът е станал при километър 388 на път I-1 Симитли – Кресна, в района на Кривия тунел. Временно движението в участъка се извършва двупосочно в една лента, което създава затруднения и забавя трафика.
На място има екипи на пътна полиция, които регулират движението, за да се избегнат допълнителни инциденти и да се облекчи натовареният поток от автомобили, пътуващи към граничния пункт „Кулата – Промахон“.
Шофьорите се призовават към повишено внимание, търпение и стриктно спазване на указанията на контролните органи. При възможност се препоръчва използването на алтернативни маршрути.
Прочетете още
- 19:30 Пожар остави семейство от село Смилец без дом – тече кампания за набиране на средства СНИМКИ
- 17:59 Втората по раждаемост болница у нас отбеляза Бабинден СНИМКИ
- 20:11 Брутален сигнал от София: социален работник преби 16-годишно дете под закрила
- 19:00 Критика към НАТО, неблагодарните Канада и Украйна и спиране на Трета световна война