Първата е сложена! Това написа кметът на район „Южен“ Атанас Кунчев в социалните мрежи по повод напредването на реконструкцията на моста "Тодор Александров".
Той прикачил и снимка, на която се вижда как кран поставя първата греда, свързваща двете части на моста.
Припомняме, че въпреки намерените археологически разкопки в основата на моста, работата по изграждането на обекта не спря и обещанието на фирмата изпълнител е съоръжението да бъде готово и пуснато в експлоатация преди края на годината - точният краен срок е 10 декември.
Това значително ще облекчи трафика от и към района, който в момента е в капан на инфраструктурните проекти, които се реализират.
Прочетете още
- 08:01 Българска болница премина изцяло към роботизирана хирургия при надбъбречни операции
- 12:00 Астролог посочи три зодии, чийто живот ще се промени на 180 градуса до края на юни
- 11:07 Скандал при горяща нива край Димитровград: Мъж се скара на журналист, поиска телефона му СНИМКИ+ВИДЕО
- 10:00 Зловеща експлозия в Иран е заснета на ВИДЕО, започна масова евакуация