Серия от пътни инцидента на АМ "Тракия". Катастрофа и изгорял камион има в посока София, като тежкотоварна машина се обърна в посока Бургас.
Две леки коли са се сблъскали в посока столицата, в района на 162-км, научи репортер на GlasNews.bg.
Машините са спрени в аварийната лента. В една от колите имало малко дете.
На местопроизшествието е пристигнал екип на МВР. Към момента няма данни за пострадали, но движението в района е сериозно затруднено, като тапата е километрична. Припомняме, че по-рано днес камион се подпали в същата посока. Инцидентът стана в района на Опълченец.
Сериозен пътен инцидент затрудни движението по-рано днес и при 148-ия километър в посока Бургас. Малко преди отбивката за Раковски и Белозем камион се е обърнал, което предизвикало задръствания и затруднило преминаване по трасето. Няма официална информация за пострадали към момента. В групата "Катастрофи в София" граждани разпространиха кадри, които показват щетите. Товарната машина е в канавката, пристигнали са полицаи и репатрак.
Репортер на GlasNews съобщи, че камионът вече е изтеглен, а трафикът е нормализиран.
Очаквайте подробности!
Внимавайте! Камион гори на АМ Тракия СНИМКА