Затруднено е движението в пловдивския участък на автомагистрала "Тракия", посока Бургас. Около 8.30 ч. тази сутрин, в района на 150 км, лек автомобил се ударил в мантинела, а по предварителна информация няма пострадали.
Наблизо обаче са настъпили други две последователни произшествия, за които все още няма данни за пострадали.
При един от инцидентите кола се е обърнала по таван. Според пътуващи най-малко екипи на спешна помощ и пожарна са пътували към мястото на произшествията. По информация на GlasNews.bg двама души са открани в болница. Към момент не е ясно какво е тяхното състояние.
До обработване на случаите трафикът към Черноморието се отбива на 133 км и насочва към източния обходен път на Пловдив - пътен възел "Скобелева майка" - път I-8.
Шофирайте с повишено внимание!
Снимки: Ивонка Москова
Прочетете още
- 23:45 Юмруци и хватки: Шофьори се млатиха посред бял ден на улица ВИДЕО
- 08:29 Пети ден продължава издирването на черната пантера в Шумен
- 20:00 Какво да направите, ако телефонът ви бъде откраднат: прости, но ефективни съвети
- 21:07 Дрифт? БМВ се вряза в стълб на булевард в София, щетите са сериозни СНИМКИ