Жертвите на тежката катастрофа на магистрала "Тракия" край Бургас станаха три. Починали са двамата тежко ранени при инцидента пътници, съобщи говорителят на Областната дирекция на полицията в морския град Цветелина Рандева.
Припомняме, че пътното произшествие е станало днес около 20.30 часа. По неустановени за момента причини самостоятелно катастрофира товарен автомобил с бургаска регистрация, който се е преобърнал извън пътното платно по таван.
Жертвите са на 32,38 и 49 години - последният е водача на микробуса. Тримата оцелели в тежката катастрофа са откарани в шокова зала, като един от тях е настанен в реанимация, а другите все още се преглеждат.
Жертва и четирима ранени при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Прочетете още
- 22:49 Пламъци вместо камиони: София започна да чисти боклука си чрез подпалване
- 22:00 Тежки трапези и никакви угризения: Как да вземем максимално от празниците, без тревога от килограмите
- 19:00 Асеновградчанка откри трупове на улицата, предупреди всички
- 20:00 Бивш агент разкри - може ли ЦРУ наистина да заличава хора без следа?