Произшествие с товарен автомобил с цистерна затвори пътя Бяла - Плевен в района на русенското село Пейчиново. Това съобщиха от областната дирекция на МВР в крайдунавския град.
Сигнал за инцидента е подаден в 8,24 часа тази сутрин. Влекач "Ивеко" е излязъл извън пътя, а теглената от него цистерна с гориво се е обърнала в канавката. От нея няма теч.
На местопроизшествието са изпратени екипи на полицията и противопожарната служба, които са предприели действия по обезопасяване. Шофьорът не е пострадал.
Заради инцидента движението в участъка е спряно. Създадени са обходни маршрути от екипи на полицията.
Извършва се организация за преместване на товарния автомобил, освобождаване на пътя и възстановяване на движението.
Прочетете още
- 21:09 Майката на Митко от Цалапица: „Няма да спра, докато не получа справедливост за детето си"
- 11:00 ВИДЕО показва опасни дупки на мост в Карловско
- 13:00 Блокиран над Йончево езеро, Тео оцеля благодарение на иглу, екип и желязна воля СНИМКИ
- 12:00 11 март: Денят, в който светът спря – помним ли още как ковидът ни промени?