Тя е Христина Начева и е на 33 години от Бургас. Преди 10 години животът й се преобръща наопаки. Ето накратко историята на младата жена, разказана от самата нея:

"Бях на 23 години, учех висшето си образование, работих по специалността си, пътувах, забавлявах се и лудо преследвах мечтите си. С голямо нетърпение очаквах да започна последната си учебна година в Колеж по туризъм и да се дипломирам...

Но съдбата ми бе приготвила съвсем друго и животът ми направи обратен завой. На 19.09.2010 година всичко се промени, случи се необратимото.

След приключване на работният ден се прибирах с колеги и катастрофирахме... Последствията – 2 счупени прешлена, 7 счупени ребра, долна вяла параплегия, парализирах се от кръста надолу.

Често изпадах в депресии, задавах си въпроси, а отговори не получавах. В един момент се огледах около себе си и прозрях, че не искам живота ми да продължава по този начин и въпреки физическото ми състояние и всички лоши моменти мога да продължа да живея и да се усмихвам. Правих дълго време рехабилитация, като се научих да стоя седнала, да се прехвърлям на количката сама и да се обслужвам.

Поради липса на средства обаче я прекъснах и сама продължих с различни упражнения у дома. Към днешна дата вече съм висшистка, завърших успешно маркетинг и управление в хотелиерството и туризма. Ходя на уроци по английски език. За кратко работих, но се наложи да спра, защото здравословното ми състояние се влоши и са наложи да вляза в болница.

Така един ден разбрах от мои приятели за процедурата BMAC терапия. Разказаха ми, че хора в моето състояние провели това лечение успешно и от него има само позитиви. Някои са възвърнали сетивността си, а други могат да вървят. Направих консултация с лекар от “Global Care Surgery” Нови Сад – Сърбия и ми казаха, че съм одобрена за лечение. То ще допринесе за заякване на мускулатурата, за сетивността и усета в тазовите резервоари, ще бъда още по-самостоятелна и пълноценна. За целта ще са ми нужни 16 500 евро, сума непосилна за мен и моето семейство.

Това е както казах накратко..."

Обръщаме се към всички читатели на Glas.bg - да помогнем на Хриси и да станем част от по-хубавата част от нейната история!
Тя вярва в своята мечта! Да се опитаме да я превърнем в реалност!

IBAN: BG91RZBB91551000721729 – в лева
IBAN: BG53RZBB91551000721734 – в евро
BIC: RZBBGSF
Банка: Райфайнзен Банк
Титуляр: Христина Илиева Начева
Hristina Ilieva Nacheva

https://bg.helpkarma.com/help/581594021379

Paypal: [email protected]