Нефтохимик не допусна изненада в Хасково, завърна се на първото място

Футболистите на Нефтохимик взеха лесна победа в Хасково, след като решиха мача с два бързи гола в първите минути

Шейховете победиха с убедителното 3:0

Нефтохимик се завърна на първо място в Югоизточната "В" група, след като записа убедителна победа с 3:0 като гост над Хасково.

Шейховете имат 66 точки с три повече от преследвача Созопол.

Селекцията на Диян Петков си направи мача в Хасково с бързо попадение.

Още в 6-ата минута Николай Костов откри резултата след перфектно изпълнен пряк свободен удар.

В 23-ата минута Любо Божинов уби интригата с прекрасен гол след удар извън наказателното поле.

В 74-ата минута Деян Христов-Терминатора направи преднината на шейховете класическа - 3:0.

В следващия кръг Нафтата посреща на ст."Лазур" един от солидните отбори в групата Загорец, а Созопол гостува на Сокол Марково. Битката между двата отбора очевидно ще е до последния кръг от шампионата.

В категории: Спорт