Уест Хам записа трета поредна победа, след като надделя трудно над Кристъл Палас. “Чуковете” се развихриха след почивката, когато отбелязаха три гола за крайното 3:2. С този успех тимът се изкачи на 10-то място с актив от 21 точки.

Отборът на Рой Ходжсън поведе още в шестата минута, когато Джеймс Макартър реагира най-бързо, след като Томкинс свали топката. Домакините успяха да обърнат мача след почивката, когато изглеждаха коренно различно. Снодграс изравни в началото на втората част с хубав удар, а Хавиер Ернандес изведе Уест Хам напред с третия си гол за последните три мача. Мексиканецът стигна най-бързо до топката, след като Хенеси отби удар на Фелипе Андерсон от фаул.

С красиво изпълнение Андерсон отбеляза шестия си гол от началото на сезона и даде по-сериозен аванс на тима на Пелегрини. Удар с глава на Шлуп намали резултата на 3:2, но гостите не успяха да стигнат до нещо повече до края.