Една от звездите на испанския шампион Барселона Самюел Юмтити сложи край на слуховете във връзка със своето бъдеще. Арсенал, Ювентус, Манчестър Юнайтед и ПСЖ са спрягани за бъдещи дестинации на френския национал, но той има други планове.
"Имах много труден сезон, но също така имам действащ договор и съм щастлив в Барселона. Няма да ходя никъде, оставам в отбора и за следващия сезон", категоричен е централният защитник.
Световният шампион с Франция от миналото лято скъса коленни връзки и кариерата му дори беше поставена под сериозна въпросителна. Според информациите част от хрущяла в коляното на играча не може да се възстанови, а заради подобна контузия бившият капитан на каталунците Карлес Пуйол трябваше да се откаже.
Прочетете още
- 23:00 Дневен хороскоп за 15 юни: Козирози, търсете нови предизвикателства
- 19:00 Мъж потроши табло на асансьор в София късно вечер, издирват го СНИМКИ
- 20:00 Внезапно по средата на Каспийско море се появи остров и никой все още не е стъпил там
- 16:00 Подвиг в небето: Историята на поручик Неделчо Бончев