Свобода и кариера на музикалната сцена. Това е амбицията на бившата съпруга на министър Божидар Лукарски – Ива Йорданова, която отпразнува развода си с екслидера на СДС, като записа първата си песен „Fredoom”.
Малко след като двойката се раздели пред закона, Ива излезе с провокативен клип към парчето със собствена хореография. В него тя се кърши до полуголи мачовци с раздрани дънки.
„Не мога да се крия повече, свобода е това, за което копнея, не искам повече битки“, пее Ива. Тя е автор на част от текста, продуцент и хореограф на собствените си танци в клипа „Свобода“, отбелязва „България Днес“. Амбициозната дама споделя, че личният й живот я е вдъхновил за парчето.
Прочетете още
- 17:06 Отцепиха главната улица в Пловдив СНИМКИ
- 18:00 Кражба без капка съвест: Мъж обра баща с дете и тръгна да тегли пари СНИМКИ
- 19:15 Доброволци от "Браво Пловдив" ремонтираха компрометиран участък до кампуса на ПУ СНИМКИ
- 19:00 Такси блъсна дете в Русе и избяга – ММА боец заплаши с протести, ако шофьорът не бъде открит