От понеделник до петък, от сутрин до вечер, Маги Вълчанова ще се труди, за да изкара прехраната за себе си и двамата си сина, дочу HotArena. Тя отново ще е в сферата на модата, но не разкрива с какво точно ще печели парите си.
Преди една година екс моделът се разведе със съпруга си – застрахователния бос Румен Георгиев. Докато бяха заедно Маги и семейството й тънеха в лукс със скъпи коли и баровски къщи и прислужници. Днес ситуацията е доста различна. Издръжката за Вълчанова не е голяма и тя е принудена да започне работа като средно статистически българин, пише "България Днес“.
Доскоро миската се занимаваше с организиране на конкурса "Мис Национален отбор“ и държеше правата за България на „Мис свят“. Нейно откритие е Александра Богданска, която започна като талисман на баскетболните национали. Новата работа на Маги пак е в сферата на модата, но далеч не е толкова престижна.
Прочетете още
- 15:02 Русинова за щорите по светофарите: Категорично са предпоставка за пътни инциденти и объркване
- 14:00 Венсан води най-тежкия си мач: 11-годишен футболист се бори за шанс да живее без болка
- 12:52 Обявиха оранжев код за опасно време в Пловдив и още 8 области, жълт - в 11 части от България
- 10:00 „Двоен инвалид" с пловдивска регистрация превзе Смолян СНИМКИ