Кубрат Пулев коментира целувката, с която прикова вниманието след победата си над Богдан Дину. Припомняме, че Кобрата награби сексапилната журналистка с големи гърди Дженифър Равало, която носи прозвището Джени Суши, и я целуна страстно по устата. Кадрите обиколиха новинарските емисии в цял свят. В британски медии дори изразиха възмущение от поведението на българина, като някои активисти поискаха срещу него да бъде заведено дело за сексуален тормоз и едва ли не да бъде изключен от професионалния бокс.
И докато някои се чудят защо Пулев си позволи да целуне Джени в края на интервюто, самият той обяви, че в това няма нищо случайно. Българинът използва профила си в "Инстаграм", за да обясни случая. Той разкри, че двамата са близки. Дори отпразнували заедно победата след това.
"Може би сте видели клип с мен, в който целувам репортерка по време на интервю след победата ми в събота. Тази репортерка - Джени, всъщност е моя приятелка, и след интервюто я целунах, защото бях много въодушевен. По-късно същата вечер тя се присъедини към мен и останалите ми близки приятели, с които празнувахме победата. На видеото, след целувката, двамата се смеехме и си благодарихме един на друг. Наистина няма нищо повече в тази ситуация", написа Кобрата в социалната мрежа.
Прочетете още
- 21:09 Тодор Тодоров: „20 години не е справедливост"
- 19:27 Протест в София срещу решението на ВАС за обвинените в убийството на Евгения ГАЛЕРИЯ
- 21:00 Млада майка изгуби портмоне с над 2000 евро, но срещна героиня на доброто
- 20:00 Пловдив подаде ръка на бездомния дядо Стефан – сега той мечтае за телевизор