Надарената Тита пусна нова дуетна песен с рапъра Боро Първи. "Задната седалка" предизвика жесток скандал с клипа и текста си, а за броени часове събра повече от 250 хиляди гледания. Стотици коментари потекоха под видеото в Youtube.
Този път Тита не е оставила нищо на въображението и размята пищната си гръд в клипа.
Изпълнителката не само пъчи естествения си бюст, но дори го възпява в рими!
„Аз не съм със теб, аз съм едни гърди напред. Мойте муцита танцуват, все едно че са балет. И се пляскат, и се шляшпат като джапанки в асфалт. Не спират да ни дъвчат имената – жилибон. Хейтъри ще кажат, че е силикон“, рапира блондинката.
Негативните коментари не се забавиха и критици разпънаха горещата дива на кръст. Учудващо, или не, една от първите, които показаха негативното си мнение към новото творчество на Тита, бе Дара.
„Да пееш к‘во се случва с циците ти - не звучи добре“, написа Дара в историята на личния си профил в Инстаграм.
Потребителите на Инстаграм не разбират защо Дара обвинява Тита, че е пошла, след като самата тя има доста едро деколте, което не винаги крие.
Прочетете още
- 19:29 Избихме се! Трета тежка катастрофа - този път преди Радилово
- 18:00 „Всяко животно имаше име": Историята на Мария, която загуби всичките си животни
- 20:00 Как един бранд показа на България как се прави луксозна спа грижа за косата
- 19:17 Тежка катастрофа край Кричим: моторист е в тежко състояние след удар в завой без видимост