Йорданка Христова и дъщеря й Ивана отново поддържат близки отношения, научи HotArena.
Доскоро естрадната звезда беше сърдита на щерка си, че отново се върнала при бившата си любовница Камелия, която я опозори пред цяла България с изневерите си.
Певицата неведнъж е признавала, че не се срамува от сексуалната ориентация на наследничката си, но й се ядосала, че повторно прибрала бившата си приятелка, която запознати твърдят, че само я използвала.
Известно време Ивана и Камелия непрекъснато пътуваха в провинцията, за да не се мярат пред очите на звездата, но напоследък Йорданка била по-благосклонна към любовта им.
Христова бе засечена от фотографите на „Ретро“ засякоха певицата в цветарски магазин, откъдето си е тръгнала със симпатична кошница с цветя. Отправила се към дома на дъщеря си. Ивана я посрещнала още на улицата и побързала да й помогне да си отвори вратата на автомобила, дегизирана с шапка и слънчеви очила. Тя бързо пое подаръците и хукна към входната врата, докато майка й паркираше колата си.
Прочетете още
- 09:00 Пловдивчанка разказа за истински човек зад волана на автобус №4
- 10:59 Безумие! Ямболски "герой" изпревари на таран, мина между камион и мотор ВИДЕО
- 07:59 Надежда сред пепелта: Малка костенурка оцеля в пожара край Симитли ВИДЕО
- 10:00 Стоп за щъркели, кози и комбайни? Пътен знак в Пазарджишко обърка Мрежата