Мимолетната съпруга на холивудския актьор Никълъс Кейдж, който се венча с нея в пияно състояние, сега му иска съпружеска издръжка, въпреки че бяха женени само четири дни, съобщава сайтът Контактмюзик.
След като изтрезня, холивудският екранен любимец разтрогна брака си с гримьорката Ерика Койке, предаде БТА.
Въпреки това изоставената булка от актьора настоява да получи от него съпружеска издръжка, тъй като претърпяла финансови и морални щети от проваления й брак. Ерика пропуснала няколко изгодни оферти за работа, докато се срещала с Кейдж в продължение на една година преди венчавката.
Освен това от брака- еднодневка пострадала и репутацията на гримьорката. Ерика настоява Кейдж да й заплати и съдебните разходи.
Прочетете още
- 19:00 "Неканен гост" в бистро се почерпи с оборота от касата и лаптоп ВИДЕО
- 21:00 Убийство във Виена: Посланикът на Украйна в България е отстранена заради сина й
- 13:46 Карловец, живеещ в САЩ от години, почина в имиграционен арест в Мичигън
- 17:15 Гъст черен дим се издига над Царево, ВИДЕA и СНИМКИ показват истински ужас