Талантливият Павел Данев, стажант в xnews.bg, взе приза на sCOOL Mediа за ученическо есе на тема “Края на света”.
На кратка церемония в Езиковата гимназия, където учи Павел, директорът Деян Янев връчи наградата книга и грамота от престижната ученическата интернет медия. Той е победител измежду 40 участници от цялата страна. Неговото есе е със заглавие “Настъпи края на света”.
“Написаното от мен ми се стори, че не е достатъчно и потърсих астрофизика доктор Владимир Божилов, както и ползвах данни на НСА. Тази награда е една стъпка нагоре към моята мечта да бъда журналист, и то в България”, коментира ученикът победител. Освен в училищния вестник на школото под ръководството на учителката Дияна Бонева, той паралелно с това се обучава на фотожурналистика и на други тънкости от занаята.
И вече има резултат, снимките му освен в местния сайт, са публикувани в редица национални медии, сред които и НОВА телевизия.
Желаем успех и смело напред на Павел!
Прочетете още
- 18:00 Измиха тротоара в Люлин… и „изкъпаха" колите бонус – нова услуга от общината?
- 18:10 МВР - Пловдив за разчленения труп: Разследва се тежко престъпление ВИДЕО
- 17:00 "Ела си вземи и болтовете": Сладкарница в София с иронична покана към крадец
- 19:56 Тежка катастрофа на Околовръстното на Карлово* СНИМКА