Проверка на XNEWS.BG в Нервно отделение на хасковската болница установи замърсени стълбища и добра болнична среда.
След снимките, изпратени от наш читател, които показват боклуци на стълбището, потърсихме изпълнителния директор на болницата д-р Георги Гелов. След негово разрешение влязохме в отделението, за да проверим какви са условията.
Вътрешен ремонт там е правен през 2013 година, а моментното състояние е добро. Стаите и тоалетните са почистени, а в коридора дори има снимки от старо Хасково. Началникът на Нервно отделение д-р Иван Иванов заяви, че се прави всичко необходимо за добрите условия на пациентите.
Веднага санитарка започна почистване на долните стълбища, които бяха превърнати в сметище. За отделението ще се търсят средства за ремонт на покрива, който е с доста голяма квадратура.
В хасковската болница в момента тече основен ремонт на отделението по хемодиализа, където се прави и нова зала, а реновирането се очаква да приключи в началото на лятото.
Прочетете още
- 19:00 "Неканен гост" в бистро се почерпи с оборота от касата и лаптоп ВИДЕО
- 21:00 Убийство във Виена: Посланикът на Украйна в България е отстранена заради сина й
- 13:46 Карловец, живеещ в САЩ от години, почина в имиграционен арест в Мичигън
- 17:15 Гъст черен дим се издига над Царево, ВИДЕA и СНИМКИ показват истински ужас