35-годишната Красимира Л. остава в ареста заради убийството на 28-годишния си приятел Божан И. в квартал "Кючук Париж" в нощта на 21 октомври. Магистратите от Окръжен съд – Пловдив са приели исканет на прокуратурата да бъде определена мярка за неотклонение "задържане под стража".
Те са приели доводите на обвинението, че тя може да се укрие или извърши друго престъпление, като има и обосновано предположение, че тя е извършила престъплението. Жената може да обжалва мярката си в Пловдивския апелативен съд, съобщи trafficnews
Младият пловдивчанин е бил убит от бившата си 35-годишната Красимира Л. На 21 октомври тя отива да се изповяда пред свещеник и му споделя, че е убила бившия си приятел в апартамента си. Свещеникът, чул злокобната изповед, се обажда в полицията.
Красимира е арестувана и заедно с полицията отиват в апартамента, където е тялото на мъжа. Той е открит в банята. По думите ѝ, ударила го е с тежест за фитнес по главата, но по мъжа са открити и обгаряния. Криминалисти считат, че е опитала да прикрие следите си.
Все още не е ясно какво е подтикнало Красимира Л. да отнеме живота на младия мъж. Познати на жертвата посочиха, че са ги виждали заедно, но не я познават.
Убийцата на Божан се изповядала пред свещеник, той уведомил полицията
Задържаха 35-годишна жена в Пловдив! Тя ли е убила 28-годишен мъж?