Пловдивчанка е спипана с наркотици. Проверка й е извършена след получен сигнал за разпространение на дрога.
В жилището и са открити голямо количество таблетки "Ривотрил" и две пластмасови карти със следи от амфетамин по тях.
31-годишната жена е криминално проявена и осъждана и за други престъпления от общ характер. Задържана е за срок до 24 часа. По случая в образувано досъдебно производство.
Междувременно в село Стряма униформени полицаи са спрели за проверка лек автомобил Рено. С полеви тест е установено, че 20-годишният водач на превозното средство е седнал зад волана под въздействието на амфетамин и канабис.
При извършената последваща проверка на младия мъж е иззета черна борсета, в която е открита марихуана с тегло 2,56 грама и 9,02 гр. канабис.
За извършените престъпления са започнати две бързи производства.
Прочетете още
- 14:00 Срам край Карлово: Апостоловата гора – от символ на Левски до бунище на безхаберието
- 11:00 "Кой носи отговорност за този вандализъм?": Тленни останки се валят в изкопа за нов гроб СНИМКИ
- 13:00 Хаос в парка! Кученце остана без око при свада, издирват човек ВИДЕО
- 15:00 Блокадата на Ормузкия проток: какво го прави толкова ключов?