Временно е затворен за движение участъка в км 155 от АМ "Тракия" - посока София, заради ПТП с материални щети. Движението се пренасочва през Плодовитово.
На мястото са станали две катастрофи, научи GLAS.bg. При първата две коли се движили посока София. От удара, едната се е обърнала по таван. Втората катастрофа е станала заради неспазване на дистанция на същото място. За щастие няма пострадали, но докато не приключи самият оглед, движението остава затворено. Инцидентите стават точно в последния ден на уикенда, когато повечето хора се прибират от морето към дома.
Очаквайте подробности!
*ОБНОВЕНА В 16,50 часа
Току що магистралата е отворена за движение и колите се пропускат, потвърдиха за GLAS.bg от МВР-Пловдив. Полицията разследва инцидентите.
Ново меле и смачкани коли при връщане от морето СНИМКИ
Отнеха 14 книжки за една нощ край Пловдив, няколко души са в ареста
Прочетете още
- 19:00 Нова мода: когато си загубиш номера – пишеш го на картон СНИМКА
- 18:00 Къде да отидете през есента: най-добрите дестинации за почивка в Европа през златния сезон
- 17:00 История от софийските улици: един непознат, един жест и огромна благодарност
- 20:00 50 нюанса синьо: Защо Бора Бора е райската перла на Тихия океан СНИМКИ