Полицията в Кърджали разследва случай на измама, при който 29-годишен мъж е завлякъл търговец с впечатляваща сума от 27 000 лева, съобщиха от полицията.
Според първоначалните данни, извършителят въвел в заблуждение 61-годишен доставчик, като многократно поръчвал стоки с обещание да заплати по-късно.
Търговецът, доверявайки се на клиента, изпълнявал поръчките, но след като задълженията достигнали сериозната сума от 27 000 лв., получателят на стоките категорично отказал да се разплати.
След подаден сигнал в Районното управление на полицията в Кърджали е образувано разследване за измама. Служителите от сектор „Криминална полиция“ продължават работата по случая, за да установят всички детайли около престъплението и да потърсят отговорност на виновника.
Прочетете още
- 18:00 Митове и джапанки: Гръцката полиция срещу българския турист (или обратното)
- 13:00 Мъж отмъкна колело и го скри… за да не му го откраднат, докато търси плячка СНИМКИ
- 11:00 Дете на 1 годинка хвана лопата и метла - засрами кмета на Сопот СНИМКИ
- 15:00 Когато единствената ти мечта е да се бориш. Думите на малкия Митко учат на уроци