Разследва се смъртта на две деца - на 6 и на 11 години, потвърдиха от МВР.
Инцидентът се е случил в с. Вакарел. Майката на децата е избягала от мястото на престъплението. Според непотвърдена информация тя е извършителят на убийството, съобщи bTV.
Има данни, че майката на убитите деца е страдала от тревожност
Задържаха майката на двете мъртви деца от Вакарел, опитала да се самоубие* СНИМКИ
Сигналът е подаден от собственичката на къщата, в която семейството е живеело под наем.
Очаквайте подробности!

Припомняме, че през 2020 г. подобен случай разтърси Сандански.
Тогава две деца загубиха живота си след скандал между родителите им. Жертвите бяха 5-годишно момче и 3-годишно момиче.
Убийството беше извършено от майка им с домакински ножове. Тя беше осъдена на доживотен затвор без право на замяна в първоначален специален режим.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие